Hanna Grochowska

Właścicielka Agencji Doradztwa Personalnego i Pośrednictwa Pracy – HR Development Studio, rekruter, menedżer, strateg i partner biznesowy z obszaru HR z ponad 17-letnim doświadczeniem zawodowym.
Doświadczenie zdobywała w Publicznych Służbach Zatrudnienia, dużych, średnich i małych organizacjach, zarówno w polskich, jak i w międzynarodowych korporacjach z branży motoryzacyjnej, produkcyjnej, IT i usługowej.
Z sukcesami pozyskuje talenty do firm, a także wspiera rozbudowy struktur i restrukturyzacje w obszarze zatrudnienia. Prowadzi rekrutacje pracowników na kluczowe stanowiska, jak i na stanowiska operacyjne. Doradza zarządom i prowadzi konsultacje z menedżerami w obszarze rozwoju zasobów ludzkich.
Od lat skutecznie wdraża rozwiązania z obszaru HR ukierunkowane na optymalizację zatrudnienia, rozwój pracowników i organizacji.
Ponadto wspiera osoby poszukujące pracy w wyborze najlepszej dla nich ścieżki zawodowej, pomaga im określić ich predyspozycje, poznać mocne strony i talenty.

W ramach indywidualnych i grupowych spotkań w Projekcie „Czas na Młodych” realizuje nowoczesne pośrednictwo pracy, w ramach którego uczestnicy m.in.: poznają różnorodne metody poszukiwania pracy, biorą udział w indywidualnych symulacjach rozmów kwalifikacyjnych z wykorzystaniem wywiadów behawioralnych, próbek pracy i gier rekrutacyjnych online, a także mają okazję dowiedzieć się czym różnią się procesy rekrutacyjne w instytucjach publicznych oraz małych, średnich i dużych firmach zarówno polskich jak i międzynarodowych. Uczestnicy w trakcie spotkań grupowych prowadzonych przez Hannę spotykają się także z pracodawcami, gdzie mają możliwość bliższego poznania lokalnych i regionalnych firm, profilu ich działalności, procesów rekrutacji i aktualnych ofert pracy. A podczas tych spotkań obywają tzw. „speed interviews” zarówno z Hanną jak i z przedstawicielami pracodawców.