Adam Linert

Od 18 lat prowadzę szkolenia z zakresu prawa, ekonomii i przedsiębiorczości (ABC Biznesu),
warsztaty z pisania biznesplanów. Z wykształcenia jestem prawnikiem (Prawo, UMK w Toruniu). Ukończyłem też studia podyplomowe – Inspektor Ochrony Danych Osobowych (WSB w Toruniu). Mam również ukończone przygotowanie pedagogiczne (kurs kwalifikacyjny) oraz liczne kursy o tematyce biznesowej. Jestem przedsiębiorcą i właścicielem Linert Consulting – Adam Linert oraz wspólnikiem i członkiem zarządu Linert Consulting Sp. z o.o.
W ramach działalności gospodarczej świadczymy usługi szkoleniowe, obsługę prawną spółek prawa handlowego, obsługę biurową, obsługę księgową i kadrową, BHP, RODO oraz specjalizujemy się w pozyskiwaniu środków na założenie działalności gospodarczej oraz rozwój działalności gospodarczej.
Moje doświadczenie zawodowe sprawiło, że odczuwam satysfakcję z każdego przypadku skutecznej pomocy dla podmiotu gospodarczego. Działam jako doradca w kwestiach prawnych
i ekonomiczno-finansowych. Zależy mi na faktycznym rozwoju i wsparciu firm, którym pomagam, ponieważ dzięki temu również i ja wówczas rozwijam siebie i czuję, że to co robię ma sens.
Jestem zaangażowany w projekt „Czas na Młodych” realizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie.